ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ РІВНЕ

Сучасного споживача нічим не здивувати: навіть найякісніша реклама вже не приносить тих результатів, що 10-15 років тому. Сьогодні в пошуку потрібних товарів і послуг потенційна аудиторія точно шукає не гучні заголовки і навіть не помітні глянсові картинки, а корисний актуальний контент з цікавої теми.
+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

Контент-маркетинг послуга, що дозволяє по-новому керувати попитом

Попит народжує пропозицію, тому все частіше ми бачимо тематичні блоги на сайтах лідерів ринку, пізнавальні канали на YouTube і явне зміщення акцентів у створенні контенту для соціальних мереж на користь хороших порад і цікавих фактів. Ці інструменти ефективно залучають «теплу» цільову аудиторію, втомлену від прямої нав’язливої ​​реклами товарів і послуг. Фахівці називають цей метод роботи по формуванню та поліпшенню репутації компанії інтернет-маркетингом.
Наша компанія не просто розробляє для своїх клієнтів якісний контент або розширює охоплення аудиторії як це роблять інші, а реально допомагає домогтися якісного збільшення цільового трафіку, підвищення впізнаваності бренду, замовити стабільне зростання і підтримку продажів. Компанії, які вирішили замовити інтернет-маркетинг у нас, вже переконалися в цьому.

Не просто SMM, а комплексне управління репутацією в Мережі і не тільки

Опис

Не чекати клієнта, а йти до нього – один з базових і найстаріших принципів просування залишається актуальним і сьогодні. В умовах, коли багато людей 2/3 свого часу проводять в соціальних мережах, а мобільний трафік нерідко перевищує «стаціонарний», ігнорувати ці тренди – значить втрачати час і гроші.
Інтернет-маркетинг – це послуга, яка включає в себе SMM, але концентрується не тільки на соціальних медіа, а й традиційних ЗМІ, авторитетних інтернет-ресурсах, додатках для смартфонів, електронних книгах і статтях. Платформи можуть бути як власними, так і зовнішніми. Основне завдання – створити для компанії репутацію експерта в своїй галузі, завоювати довіру споживача і сформувати авторитетне джерело інформації, на який люди захочуть і зможуть спиратися при виборі товарів і послуг.

Бережливе ставлення до рекламного бюджету і реальна віддача

Опис

Дуже важливий професійний підхід при розробці плану по контенту, адже людям потрібно представити ту інформацію, яку вони безуспішно шукають. Легкість сприйняття – ще одна гарантія успіху, тому інфографіка, легкі тексти і короткі відеоролики завжди виявляються в «топі». Зрозуміло, якісний контент – недешеве задоволення, але ціна на послуги авторів, дизайнерів і операторів виявиться в рази нижче, ніж вартість розміщення зовнішньої реклами і, тим більше, телевізійних роликів.
Практика показує, що інтернет-маркетинг як послуга з просування забезпечує мінімальну вартість контакту і високий показник ROI за рахунок природного перетікання трафіку з «оглядових» сторінок на комерційні. Всі основні показники ефективності залежать від вибору платформи і якості контенту. З формуванням стійкої репутації і появою активного ядра лояльних клієнтів показник конверсії, як правило, зростає.

Індивідуальне рішення для будь-якого бізнесу

Опис

Погодьтеся, якщо ви вирішили купити собі новий гаджет, то куди цікавіше прочитати оглядову статтю про нові смартфонах, ніж рекламний проспект виробника про їх новинці. Аналогічно і адвокат в місті Рівне, чітко і ясно описує проблеми при розлученні і способи їх вирішення, буде куди привабливіше для клієнтів, ніж навіть більш досвідчений і успішний юрист, який обмежується перерахуванням своїх послуг на сайті. У сегменті B2B інтернет-маркетинг є незамінним інструментом просування.

Нам довіряють клієнти по всій Україні

Дуже Дякую за створення сайту. Виконували це завдання дійсно професіонали своєї справи. Все якісно та швидко, якщо були якісь нюанси то одразу все виправляли. Дякую вам за співпрацю.- ДМИТРО ГОЛЬЦМАН NJ LOCAL MOVING
Не жаліємо що звернулись саме до Вас!!! Сайт працює чудово, створений був швидко та саме так як ми хотіли. Будемо усім іншим також вас рекомендувати.- ОЛЬГА ДОМЧУК Serviceplan Ukraine
З вами нереальну велику кількість грошей зекономила. Хлопці молодці все оперативно виконали і якісно. Дизанер одразу зрозуміла що я від неї хочу та за один день вже були результати. Велике вам дякую- ЛЮДМИЛА БАБИЧ Розробка індивідуального сайту з продажу меблів

Як відбувається робота:

Ви надсилаєте нам посилання на Вашу інформацію

Ви надсилаєте нам посилання на Вашу інформацію

Ми приступаємо до роботи без будь-якої оплати з вашого боку

Ми приступаємо до роботи без будь-якої оплати з вашого боку

Наші фахівці оцінюють складність роботи і пропонують варіанти за вартістю і строками

Наші фахівці оцінюють складність роботи і пропонують варіанти за вартістю і строками

Негативна інформація зникає з вказаних сайтів

Негативна інформація зникає з вказаних сайтів

Ви вибираєте найбільш підходящий для вас варіант

Ви вибираєте найбільш підходящий для вас варіант

Ви оплачуєте наші послуги зручним способом

Ви оплачуєте наші послуги зручним способом

СЕО Рівне

Наш алгоритм, заснований на технології розподілених обчислень і аналізу даних, використовуємо інформацію про ваш сайт, стан його поточної індексації, «думка» пошукових систем і максимізуємо їх оцінку по ключових запитах, дозволяючи зазвичай вийти сайту в ТОП в термін до 45 днів.
Докладніше

ТАРГЕТИНГ Рівне

Ми проаналізуємо ваш бізнес, розробимо рекламну стратегію в соціальних мережах, налаштуємо покази оголошень для потенційних клієнтів і допоможемо збільшити відвідуваність сайту. Працюємо з усіма популярними соціальними мережами: Facebook, Instagram.
Докладніше

SMM Рівне

Опис

Smm просування – важливий інструмент стратегічного розвитку бізнесу. 90% користувачів Інтернету користуються соціальними мережами. Тут легко знайти цільову аудиторію і вибудувати з нею довгострокові відносини. Ми знаємо, як зацікавити потенційних клієнтів, зробити їх лояльними і переконати полюбити бренд.
Докладніше

РОЗСИЛКИ Рівне

Конкуренція на ринку торгівлі та послуг з кожним днем ​​стає все жорсткіше. Сьогодні мало стандартної реклами по телебаченню, банерів і різноманітних акцій, щоб привернути увагу клієнта до своєї продукції. Адже конкуренти не дрімають, і ніхто не дає гарантій, що клієнт побачить вашу рекламу і звернеться саме до вашої компанії. Але є один спосіб, завдяки якому ви гарантовано привернете увагу клієнта до своїх рекламних акціях і товарам. Цей спосіб – смс розсилка в Рівне.
Докладніше

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА Рівне

Опис

Контекстна реклама показує оголошення тим користувачам, які шукають ваші товари та послуги. Ми підберемо ключові слова, складемо тексти оголошень, розробимо найбільш ефективну стратегію управління ставками для максимальної кількості трафіку, дзвінків і замовлень.
Докладніше

6 років створюємо сайти в м. Рівне

Більше 6-х років є одними з найкращих компаній на ринку розробки та просування сайтів

Від чого залежать ціна на СММ просування в маркетингу?

Вартість даного виду реклами залежить від виду продукту, який ми просуваємо на ринку: послуга це буде або товар, евент, подія, курси. Від цілей і завдань реклами. Стратегії розкрутки. Складнощі продукту, специфіки ніші. Наявності сайту. Від охоплення аудиторії і рівня конкуренції в ніші. Від видів каналів, які будуть використовуватися. Хочемо відразу відзначити, що в Instagram погано працює сектор B2B маркетингу, але відмінно працює сектор B2C. Якщо у вас продукт, який складно показати візуально, то буде потрібно більше часу для його піару.

 

Просування сайту в соціальних мережах.

Коли соціальний поступ і хочете підвищити продажі потрібно подбати про те, де ви будете закривати клієнта на продаж. На соціальних майданчиках немає такої можливо, або потрібно ставити додаткові модулі для здійснення продажу. Але найзручніше укладати продажу через сайт.

Ніші вимагають більше часу і фінансів для продажу.

Складні і маловідомі продукти, незрозумілі для аудиторії. Якщо Ви плануєте продавати бетон або заміську нерухомість, це більш складний маркетинг. Вам підійдуть інші інструменти реклами та прийому трафіку на сайт або Лендінгем. У цьому випадком ми можемо створити точки дотику з аудиторією, що може привести до подальших продажів через smm розкрутка.


© 2019 WEB 24 · Створення, розробка сайтів Рівне.