КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА Рівне

Контекстна реклама показує оголошення тим користувачам, які шукають ваші товари та послуги. Ми підберемо ключові слова, складемо тексти оголошень, розробимо найбільш ефективну стратегію управління ставками для максимальної кількості трафіку, дзвінків і замовлень.
+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

Реклама в Google

Опис

Візьмемо на себе ведення рекламної кампанії в найбільшому пошуковику: складемо тексти оголошень, налаштуємо, будемо щодня її відстежувати і оперативно вносити зміни. З нашою допомогою ви охопите широку аудиторію: більше 80% користувачів шукають товари та послуги в Google.

Реклама в Google AdWords

Опис

Ви отримаєте рекламу в Google AdWords «під ключ»: від підбору ключових слів до настройки аналітики. Якісна настройка реклами дозволить демонструвати рекламу великій кількості людей: щомісячна аудиторія Google – понад 50 мільйонів користувачів.

Ремаркетинг

Опис

Ремаркетинг дозволяє охопити відвідувачів сайту, які не вчиняли покупку. За допомогою цього інструменту можна «наздогнати» користувачів на сторонніх інтернет-ресурсах і переконати їх повернутися на сайт. Особливо це ефективно в сферах з довгим циклом прийняття рішення (наприклад, в нерухомості, освіті, туризмі тощо)

Просування в YouTube

Опис

Розміщення реклами на YouTube добре працює для підвищення впізнаваності бренду і ремаркетингу. За допомогою відеоконтенту ви можете в привабливій формі розповісти про свої товари, а ми налаштуємо таргетинг, запустимо рекламу і відстежимо її ефективність в Google Analytics.

RTB в Google

Опис

Використовуючи RTB-технологію, ми розмістимо анімовані банери на сайтах-партнерах Google. RTB дозволяє дуже точно визначити цільову аудиторію і залучити її на сайт. Google пропонує широкі можливості таргетингу: система знає не тільки стать, вік і географію користувачів, але так само їх тимчасові і постійні інтереси.

Нам довіряють клієнти по всій Україні

Дуже Дякую за створення сайту. Виконували це завдання дійсно професіонали своєї справи. Все якісно та швидко, якщо були якісь нюанси то одразу все виправляли. Дякую вам за співпрацю.- ДМИТРО ГОЛЬЦМАН NJ LOCAL MOVING
Не жаліємо що звернулись саме до Вас!!! Сайт працює чудово, створений був швидко та саме так як ми хотіли. Будемо усім іншим також вас рекомендувати.- ОЛЬГА ДОМЧУК Serviceplan Ukraine
З вами нереальну велику кількість грошей зекономила. Хлопці молодці все оперативно виконали і якісно. Дизанер одразу зрозуміла що я від неї хочу та за один день вже були результати. Велике вам дякую- ЛЮДМИЛА БАБИЧ Розробка індивідуального сайту з продажу меблів

1.Аналізуємо ваш бізнес і вибираємо кращу стратегію

1.Аналізуємо ваш бізнес і вибираємо кращу стратегію

Визначаємо цілі і погоджуємо KPI.

3.Створюємо оголошення

3.Створюємо оголошення

Збираємо максимальний пул ключових слів, проводимо детальну мінусовку нецільових запитів. Узгоджуємо список з вами. Під кожне ключове слово складаємо окреме оголошення і окремо погоджуємо.

5. Запускаємо рекламну кампанію

5. Запускаємо рекламну кампанію

Після налаштування параметрів кампаній, створення віртуальних візиток, додаткових посилань, уточнень і коригування ставок, відправляємо кампанію на модерацію.

7.Постійно покращуємо рекламну кампанію

7.Постійно покращуємо рекламну кампанію

Щотижня аналітична група проводить детальний пост-клік аналіз кампаній, переглядає і коригує стратегії оптимізатора, і на основі даних колл-трекінгу вносить зміни в рекламну кампанію.

2.Вибираємо інструменти контекстної реклами і налаштовуємо глибоку аналітику

2.Вибираємо інструменти контекстної реклами і налаштовуємо глибоку аналітику

Повіряти або налаштовуємо лічильники Google Analytics, встановлюємо системи колл-трекінгу і систему оптимізації (К50, «Орігамі», Alytics). Інтегруємо дані в «єдине вікно».

4.Розробляємо структуру рекламних кампаній

4.Розробляємо структуру рекламних кампаній

Готуємо кампанії і завантажуємо в особистий кабінет.

6. Аналізуємо і коригуємо

6. Аналізуємо і коригуємо

У перші місяць проводимо щотижневий аналіз пошукових запитів, виявляємо нові мінус-слова. Надалі проробляємо цю роботу один-два рази на місяць. Проводимо роботу над підвищенням CTR.

8.Надаємо звіти

8.Надаємо звіти

В кінці місяця готуємо звіт про розподіл бюджету та досягнутих показниках, а також даємо рекомендації і погоджуємо план на наступний місяць. Надаємо доступи до всіх рекламні кабінети, щоб ви могли бачити кампанії в реальному часі.

Причини замовити контекстну рекламу

Тільки цільова аудиторія

Опис

Показ оголошення людям, які вже шукають ваш товар

Великий обсяг

Опис

Практично все населення України користується інтернетом.

Точний таргетинг

Опис

Показ оголошень по заданій географії та інтересам.

Швидка віддача

Опис

Дія контекстної реклами починається відразу після її розміщення.

ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

© 2019 WEB 24 · СЕО Рівне.