SMM РІВНЕ

Smm просування – важливий інструмент стратегічного розвитку бізнесу. 90% користувачів Інтернету користуються соціальними мережами. Тут легко знайти цільову аудиторію і вибудувати з нею довгострокові відносини. Ми знаємо, як зацікавити потенційних клієнтів, зробити їх лояльними і переконати полюбити бренд.
+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ ПРОСУВАННЯ

Опис

ДЕТАЛЬНО ДОСЛІДЖУЄМО ПРОДУКТ, ВИЗНАЧИМО НАЙБІЛЬШ ПЕРСПЕКТИВНІ МАЙДАНЧИКИ, ПРОАНАЛІЗУЄМО ІНТЕРЕСИ ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ І КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА. НА ОСНОВІ ОТРИМАНИХ ДАНИХ СКЛАДЕМО ДЕТАЛЬНУ СТРАТЕГІЮ SMM ПРОСУВАННЯ І ПІДГОТУЄМО КОНТЕНТ-ПЛАН. ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОВНОЦІННЕ КЕРІВНИЦТВО ДО ДІЇ: У ВАС БУДЕ РУБРИКАТОР ПОСТІВ, ЩО ВРАХОВУЄ ОСОБЛИВОСТІ ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ І ПОЗИЦІОНУВАННЯ КОМПАНІЇ.

АНАЛІТИКА

Опис

ПІДБЕРЕМО НЕОБХІДНІ МЕТРИКИ SMM, ВИБУДУЄМО ДОСЯЖНІ ЦІЛІ І РОЗРОБИМО ПРАЦЮЮЧУ МОДЕЛЬ ОЦІНКИ РЕЗУЛЬТАТІВ. ВИ ЗАВЖДИ БУДЕТЕ ЗНАТИ ПРО СТАТИСТИКУ ВІДВІДУВАННЯ СПІЛЬНОТ, РЕНТАБЕЛЬНОСТІ ПРОМО-АКЦІЙ І ІНШИХ АКТИВНОСТЕЙ.

МОНІТОРИНГ ЗГАДКИ

Опис

ДЛЯ БІЛЬШОСТІ КОМПАНІЙ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ – ІДЕАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ЗБОРУ ВІДГУКІВ, РОБОТИ З НЕГАТИВОМ І ПОЗИТИВОМ. МИ ДОПОМОЖЕМО ДІЗНАТИСЯ, ЩО ПИШУТЬ ПРО ВАШУ КОМПАНІЮ НЕ ТІЛЬКИ В ОФІЦІЙНИХ ПАБЛІК, А Й НА ОСОБИСТИХ СТОРІНКАХ. В РОБОТІ ВИКОРИСТОВУЄМО ВЛАСНУ ТЕХНОЛОГІЮ – СЕРВІС МОНІТОРИНГУ. ВИ БУДЕТЕ СТЕЖИТИ ЗА РЕПУТАЦІЄЮ ВАШОЇ КОМПАНІЇ І ЗАВЖДИ ЗНАТИ, ЩО ДУМАЮТЬ КЛІЄНТИ ПРО БРЕНД.
довіру і надійність,
юзабіліті, конверсії.
Налаштовуємо мети, наскрізну аналітику, щоб контролювати KPI бізнесу.

ПРОЗОРО

Опис

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДОПОМАГАЮТЬ ВІДСЛІДКОВУВАТИ, ЩО КЛІЄНТИ ПИШУТЬ ПРО ВАС, ЯКІ ЇХНІ ПОТРЕБИ, СМАКИ ТА ІНТЕРЕСИ. У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ КОМПАНІЇ СПІЛКУЮТЬСЯ З ЛЮДЬМИ НА КОМФОРТНОЇ ДЛЯ НИХ МАЙДАНЧИКУ, ТИМ САМИМ НЕ ТІЛЬКИ ЗАЛУЧАЮЧИ НОВИХ КЛІЄНТІВ, АЛЕ І ПІДТРИМУЮЧИ ЗВ’ЯЗОК ЗІ СТАРИМИ. SMM ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ НЕ ПРОСТО ІНФОРМУВАТИ КЛІЄНТІВ, А СПІЛКУВАТИСЯ З НИМИ, ОПЕРАТИВНО РЕАГУВАТИ НА ЗАПИТИ І ВІДГУКИ.

Нам довіряють клієнти по всій Україні

Дуже Дякую за створення сайту. Виконували це завдання дійсно професіонали своєї справи. Все якісно та швидко, якщо були якісь нюанси то одразу все виправляли. Дякую вам за співпрацю.- ДМИТРО ГОЛЬЦМАН NJ LOCAL MOVING
Не жаліємо що звернулись саме до Вас!!! Сайт працює чудово, створений був швидко та саме так як ми хотіли. Будемо усім іншим також вас рекомендувати.- ОЛЬГА ДОМЧУК Serviceplan Ukraine
З вами нереальну велику кількість грошей зекономила. Хлопці молодці все оперативно виконали і якісно. Дизанер одразу зрозуміла що я від неї хочу та за один день вже були результати. Велике вам дякую- ЛЮДМИЛА БАБИЧ Розробка індивідуального сайту з продажу меблів

1.Заповнення брифу разом з персональним менеджером

1.Заповнення брифу разом з персональним менеджером

На особистій зустрічі знайомимося зі специфікою вашого бізнесу, визначаємо цілі і завдання, які повинні вирішуватися за допомогою соціальних мереж, обговорюємо конкурентні переваги.

 

3.Персональний куратор проекту

3.Персональний куратор проекту

Після затвердження стратегії, ваш особистий менеджер стає куратором проекту: він контролює роботу дизайнера, контент-менеджера, копірайтера, ком’юніті-менеджера (фахівця, який спілкується з передплатниками).

 

5. Узгодження всіх етапів

5. Узгодження всіх етапів

Кожен етап робіт проходить узгодження: спочатку ви стверджуєте оформлення спільнот, потім – кожну партію контенту, яка буде публікуватися в спільнотах.

2.Проводимо дослідження і розробляємо стратегію просування в соціальних мережах

2.Проводимо дослідження і розробляємо стратегію просування в соціальних мережах

Ми уважно вивчаємо ваших конкурентів, знаходячи їх слабкі і сильні сторони, аналізуємо цільову аудиторію і готуємо детальну контент-стратегію.

 

4. Запуск рекламної кампанії

4. Запуск рекламної кампанії

Менеджер з реклами створює рекламні кампанії і збільшує кількість учасників групи або залучає цільову аудиторію з соціальних мереж відразу на сайт.

6. Збір даних і складання звіту

6. Збір даних і складання звіту

Ви регулярно отримуєте звіти про виконану роботу і досягнуті KPI.

ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

© 2019 WEB 24 · СЕО Рівне.