РОЗРОБКА РІВНЕ

Виготовлення сайтів не просто робота або трудова обов’язок; наші майстри люблять свою справу, тому кожен раз при виготовленні веб сайту намагаються зробити справжній шедевр, ні на що не схожий. Але справа не тільки в красі і витонченості сайту – безперебійну і швидку роботу забезпечує грамотне програмування сайту, вірна верстка дозволяє відкривати сторінки в належному режимі і т.д. Процес виробництва web сайту – багатоступінчастий, в якому задіяні різні фахівці. У нашому штаті по кожному напрямку працює ціла команда майстрів, яка приймає виважені і оригінальні рішення.
+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ Рівне

Опис

БІЗНЕС У ВСЕСВІТНІЙ МЕРЕЖІ СЬОГОДНІ ДАЄ ХОРОШИЙ ПРИБУТОК. ТОМУ ТАКА ПОСЛУГА, ЯК СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В ІВАНО ФРАНКІВСЬКУ, СТАЄ ВСЕ ПОПУЛЯРНІШИМ. ДОВІРИТИ ЦЮ ЗАДАЧУ КРАЩЕ ДОСВІДЧЕНИМ ФАХІВЦЯМ. САМЕ ТАКІ СПІВРОБІТНИКИ ПРАЦЮЮТЬ В ШТАТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ
Докладніше

РОЗРОБКА САЙТІВ Рівне

Опис

ПОТРЕБА В СТВОРЕННІ САЙТУ ВИНИКАЄ З РІЗНИХ ПРИЧИН. ЦЕ МОЖЕ БУТИ ПРОСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ, ПОСЛУГ, РЕАЛІЗАЦІЯ ТОВАРІВ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН, ОТРИМАННЯ ПРИБУТКУ ЗА РАХУНОК РОБОТИ СВОГО САЙТУ І БАГАТО ІНШОГО
Докладніше

РОЗРОБКА ТЕМИ ВОРДПРЕС Рівне

Опис

НАШІ ФАХІВЦІ З’ЯСУЮТЬ ЯКИЙ ПІДІБРАТИ ВАРІАНТ І ВСЕ ПОГОДЯТЬ РАЗОМ ІЗ ВАМИ. УСЕ ЗРОБИМО ШВИДКО, А ГОЛОВНЕ ПРОФЕСІЙНО
Докладніше

САМОПИСНІ СИСТЕМИ Рівне

Опис

СТУДІЯ WEB24 НАДАЄ ПОСЛУГИ З РОЗРОБКИ САЙТІВ ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ГОТОВИХ CMS, ТАК І ЗА ДОПОМОГОЮ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ ЯКИЙ НАДАЄТЕ ВИ.
Докладніше

РОЗРОБКА ПЛАГІНІВ ВОРДПРЕС Рівне

Опис

НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС НА СВОЄМУ САЙТІ, АДЖЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАГІНІВ МОЖЛИВО ЕКОНОМИТИ НА ЧАСІ ТА КОШТАХ
Докладніше

Нам довіряють клієнти по всій Україні

Дуже Дякую за створення сайту. Виконували це завдання дійсно професіонали своєї справи. Все якісно та швидко, якщо були якісь нюанси то одразу все виправляли. Дякую вам за співпрацю.- ДМИТРО ГОЛЬЦМАН NJ LOCAL MOVING
Не жаліємо що звернулись саме до Вас!!! Сайт працює чудово, створений був швидко та саме так як ми хотіли. Будемо усім іншим також вас рекомендувати.- ОЛЬГА ДОМЧУК Serviceplan Ukraine
З вами нереальну велику кількість грошей зекономила. Хлопці молодці все оперативно виконали і якісно. Дизанер одразу зрозуміла що я від неї хочу та за один день вже були результати. Велике вам дякую- ЛЮДМИЛА БАБИЧ Розробка індивідуального сайту з продажу меблів

6 Пунктів процесу розробки Вашого сайту

1. Проектування

1. Проектування

Спочатку потрібно визначитися з функціональністю сторінок і їх структурою. Для цього проводиться моделювання сценаріїв можливого поведінки користувачів.

 

4. Розробка дизайну

4. Розробка дизайну

Прототипи й концепція є основою для створення повноцінного макета. Він включає в себе верстку і написання скриптів для візуалізації окремих елементів.

2. Вибір концепції

2. Вибір концепції

Другий етап включає в себе створення декількох ескізів, вибір між якими пропонується зробити замовнику. Їх розробка проводиться відповідно до мети залучення клієнтів.

 

 

 

 

5. Програмування

5. Програмування

Після остаточного узгодження функціональності можна приступати до написання коду та інтеграції / налаштування CMS і сторонніх сервісів.

3. Створення прототипів

3. Створення прототипів

Функцією прототипів є демонстрація розміщення і роботи основних елементів. На цьому етапі внесення коригувань відбувається найбільш просто.

 

 

6. Тестування та налагодження

6. Тестування та налагодження

Мы наполняем сайт контентом и проверяем функциональность ресурса. Если все работает нормально, то можно запускать проект и открывать его для индексации поисковыми системами.

 

6 років створюємо сайти в м. Рівне

Більше 6-х років є одними з найкращих компаній на ринку розробки та просування сайтів

ШВИДКИЙ ВХІД В ОНЛАЙН-БІЗНЕС

Інтернет – майданчик, що надає широкі можливості для комерції. Розширення аудиторії до розмірів всієї країни або навіть світу, низька вартість реклами та легкість створення позитивного піару приваблюють багатьох початківців і досвідчених підприємців. І ключовим фактором в успішному запуску нової компанії стає створення сайту або розробка інтернет-магазину, що відповідає сучасним принципам маркетингу.

Старт продажів в інтернеті і прибутковість компанії не завжди настільки високі, як того бажає підприємець. Нерідко доводиться тестувати безліч торгових прийомів, від показу супутніх товарів разом з основними, «упаковки» їх в єдиний пакет зі зниженням ціни і навіть призначення індивідуальних знижок клієнтам. Врахувати ці чинники важливо вже на етапі створення інтернет-магазину, щоб виключити масу додаткових витрат на «допилювання» CMS під ваші потреби, розробку плагінів на замовлення та інші послуги програмістів.

 

ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ І ЙОГО ФУНКЦІОНАЛ

Веб-студія WEB24 готова заощадити вам кошти, завдяки відповідальному підходу до виготовлення інтернет-магазину:

Ми ретельно оцінюємо потреби вашого бізнесу і вносимо важливі опції, які допоможуть вам в організації торгівлі. Знижки та розпродажі, заходи, спрямовані на пропозицію супутніх товарів і збільшення середнього чека – ви зможете ставити важливі експерименти в своєму магазині.

Легкість керування та кваліфікована підтримка. Ви зможете без праці вносити нові товарні позиції єдиною базою, а при необхідності, наш фахівець завжди готовий безкоштовно проконсультувати вас.

Ми бажаємо підйому вашому бізнесу. Тому ретельно продумуємо юзабіліті сайту і простоту здійснення покупки. Ваші клієнти не «зіллються» через труднощі на етапі оформлення замовлення і чекаута.

Розробка інтернет-магазину під ключ в нашому виконанні містить і додавання способів автоматичної оплати на сайті, і вибір оптимальних способів доставки.
Ми розробляємо магазини, які прості в управлінні і зручні в користуванні. Ви зможете експериментувати з цінами і акціями, розміщенням модулів і зміною банерів. При цьому не доведеться кожного разу оплачувати нові послуги і сервіси.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Маркетингові експерименти і зручність користувачів – це половина успіху. У нашій веб-студії ви зможете знайти повний пакет послуг, який виведе ваш бізнес на колосальні обороти з моменту запуску:

Комплексне просування і грамотна оптимізація сайту;
Підтримка сайтів – з появою нових можливостей будуть розширюватися і перспективи вашої роботи;
Реклама і маркетинг;
Створення фірмового стилю і бренду, які зроблять ваш бізнес унікальним, відмінним від сірої маси конкурентів.
Замовлення інтернет-магазину в студії WEB24 дозволить вам заощадити кошти на послугах програмістів і розробників і подарує повний пакет інструментів для успішного бізнес-старту.


© 2019 WEB 24 · Створення, розробка сайтів Рівне.