Розробка інтернет магазинів Рівне

Користувач приймає рішення залишитися на сайті або закрити його за перші 10 секунд. Тому ми робимо його швидким і зрозумілим: налаштовуємо роботу сервера, використовуємо функціонал кешування, правильно готуємо контент, дотримуємося лінійної і простий структури.
+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

Що ви отримаєте

Опис

Створимо інтернет-магазин, налаштуємо сервіси аналітики і інтегруємо всі модулі для ведення електронної торгівлі (пошук і фільтр по параметрам, онлайн оплату, аналогічні товари).

Відповідність вимогам пошукових систем

Опис

У процесі створення інтернет-магазину залучаємо SEO-фахівців, збираємо семантичне ядро ​​і проводимо внутрішню оптимізацію сайту. Використовуємо захищений HTTPS -Протокол. Для вибору необхідних елементів інтерфейсу використовуємо дані «Лабораторії пошукової аналітики».

Підтримка сайту

Опис

Забезпечимо технічну підтримку і стабільну роботу сайту 24/7. Оперативно виправимо всі виникаючі помилки, при необхідності внесемо зміни в існуючі модулі і доопрацюємо функціонал під нові завдання.

Наповнення контентом

Опис

Чи можемо навчити контент-менеджерів, наповнити сайт або взяти на себе створення контенту (від банерів на головну сторінку до цікавих статей в блог, оптимізованих під SEO-вимоги).

Пошукове просування інтернет-магазину

Опис

Підберемо оптимальну стратегію і почнемо роботу, щоб сайт швидко вийшов в ТОП. Ми знаємо, як залучити зацікавлених користувачів, щоб вони оформляли замовлення і поверталися за новими покупками.

Нам довіряють клієнти по всій Україні

Дуже Дякую за створення сайту. Виконували це завдання дійсно професіонали своєї справи. Все якісно та швидко, якщо були якісь нюанси то одразу все виправляли. Дякую вам за співпрацю.- ДМИТРО ГОЛЬЦМАН NJ LOCAL MOVING
Не жаліємо що звернулись саме до Вас!!! Сайт працює чудово, створений був швидко та саме так як ми хотіли. Будемо усім іншим також вас рекомендувати.- ОЛЬГА ДОМЧУК Serviceplan Ukraine
З вами нереальну велику кількість грошей зекономила. Хлопці молодці все оперативно виконали і якісно. Дизанер одразу зрозуміла що я від неї хочу та за один день вже були результати. Велике вам дякую- ЛЮДМИЛА БАБИЧ Розробка індивідуального сайту з продажу меблів

ЕТАПИ РОБОТИ

1.Аналізуємо бізнес

1.Аналізуємо бізнес

Аналізуємо тематику і сегментуємо цільову аудиторію. Готуємо короткий огляд рішень конкурентів. Складаємо семантичне ядро, розробляємо вимоги до інтерфейсу та структуру сайту з урахуванням SEO-вимог.

4.Верстаємо сторінку

4.Верстаємо сторінку

Створюємо адаптивну верстку під всі дозволи екранів і типи пристроїв. Перевіряємо макет на PixelPerfect. Додаємо анімацію. Тестуємо коректність відображення в браузерах і швидкість завантаження.

2.Вибираємо інструменти контекстної реклами і налаштовуємо глибоку аналітику

2.Вибираємо інструменти контекстної реклами і налаштовуємо глибоку аналітику

Повіряти або налаштовуємо лічильники Google Analytics, встановлюємо системи колл-трекінгу і систему оптимізації (К50, «Орігамі», Alytics). Інтегруємо дані в «єдине вікно».

3.Розробляємо дизайн

3.Розробляємо дизайн

Відмальовуємо сторінку відповідно до затвердженого прототипом, побажаннями замовника і сучасними вимогами web-дизайну. Підбираємо іконки і ілюстрації, адаптуємо макет під планшет і мобільний телефон.

5. Запускаємо сайт

5. Запускаємо сайт

Вибираємо архітектуру і переносимо верстку в компоненти CMS. Інтегруємо сайт з зовнішніми сервісами (CRM, системами для оплати і доставки товарів і т.д.). Передаємо всі доступи замовнику.

ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

+38-096-561-5559VIBER +38-096-561-5559

© 2019 WEB 24 · СЕО Рівне.