Дизайн і брендинг Рівне

Сильний бренд, що допомагає рости і розвиватися бізнесу – наше завдання, яке ми вирішуємо за допомогою інструментів Корпоративного Брендингу. Від дослідження ринкового середовища і розробки позиціонування, до створення автентичного фірмового стилю, візуальних комунікацій і брендбуку.

ВИДИ ДИЗАЙНІВ ЯКІ МИ СТВОРЮЄМО

Брендинг є невід’ємним інструментом створення і розвитку любого бренду, компаній. Ми займаємся розробкою усіх складових бренду, від друкованої продукції до веб-сайтів.

Розробка дизайну логотипа Рівне

Дизайн Логотипу Рівне

Логотип – основа майбутніх візуальних комунікацій бренду. Крім акцентування уваги, він здатний його утримувати і продовжувати, визначати статус організації, залучати нових клієнтів і сприяти збільшенню прибутку.

Розробка дизайну інтерфейса Рівне

Дизайн Інтерфейсу сайта Рівне

Користувача інтерфейс – це функції пристрою або програми, які дозволяють користувачеві взаємодіяти з ним. Припустимо, ви заповнюєте контактну форму компанії на веб-сайті, в цьому випадку ваш призначений для користувача інтерфейс буде складатися з текстового поля, списку, перемикача та будь-якого іншого компонента, який дозволить вам вводити дані в система компанії.

Розробка дизайн брендбука Рівне

Дизайн Брендбука Рівне

Розробка брендбука у місті Рівне – це інструмент ідентифікації бренду та компанії вцілому. Даний документ містить в собі правила користування фірмовими елементами та інше.

Розробка дизайну додатків Рівне

Дизайн Додатку Рівне

Статистика показує, що популярність будь-якого мобільного застосування зростає в кілька разів, якщо воно має привабливий дизайн. Сучасне оформлення іконки, красива графіка, модні кнопки – все це безпосередньо пов’язано з ергономічністю програми. Можна з упевненістю сказати, що розробка дизайну додатки під мобільний телефон – один з ключових етапів створення софта.

Розробка дизайну інфографіки Рівне

Дизайн Інфографіки Рівне

Інфографіка -це візуальне уявлення будь-яких даних з мінімальним використанням тексту. Інфографіка широко використовується у бізнесі, адже часто необхідно презентувати якийсь проект, а інфографіка коротко та зрозуміло зобразить всю інформацію.

Розробка дизайну Поліграфії Рівне

Дизайн Поліграфії Рівне

Паперова реклама є важливим і досить ефективним методом реклами та розкрутки вашого бренду. Але для того, що це було максимально ефективно дизайн даної продукції повинен бути в першу чергу яекравим, але лаконічним, адже люди не бажають багато часу приділяти рекламі, тому в перші 3 секунди цей дизайн повинен зацікавити потенційного клієнта.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути