Дизайн поліграфії Рівне

Паперова реклама є важливим і досить ефективним методом реклами та розкрутки вашого бренду. Але для того, що це було максимально ефективно дизайн даної продукції повинен бути в першу чергу яекравим, але лаконічним, адже люди не бажають багато часу приділяти рекламі, тому в перші 3 секунди цей дизайн повинен зацікавити потенційного клієнта.

Види поліграфії:

Головне для паперової реклами – це захопити увагу клієнта навіть при швидкому погляді на листівку, флаєр, плакат тощо. Друкована реклама повинна бути есетично привабливою та лаконічною, саме це є важливим фактором. Лише перші три секунди є у вас, щоб зацікавити покупця і розповісти про свою пропозицію не нагружаючи його лишньою інформацією.

Розробка поліграфії Рівне

ДИЗАЙН ВІЗИТОК Рівне

Візитна карта зручний інструмент ідентифікації вас чи вашого бранду при знайомстві та в інших обставинах. На ній знаходиться вся необїідна контактна та візуальна інформація, яку ви б надали без усіляких проблем. Також, не можна виключати, що це додає стутсності носієві даної продукції.

Розробка поліграфії Рівне

ДИЗАЙН БУКЛЕТІВ РІВНЕ

Буклет або Листівка, незважаючи на свою низьку вартість, дозволяє досягти максимальної кількості контактів з цільовою аудиторією. Ефективність листівки залежить від кількості людей, які прочитали її рекламне посилання. Мало вкласти в руки потенційного клієнта листівку з рекламою про фірму, товар або послугу, потрібно змусити його сприйняти і запам'ятати інформацію на ній. Дизайн листівки повинен зуміти швидко залучити погляд клієнта, він повинен легко сприйматися, бути зрозумілим, викликати позитивні емоції і легко запам'ятовуватися.

Розробка поліграфії Рівне

ДИЗАЙН ЛИСТІВОК РІВНЕ

Розробка хорошого дизайну листівки для вашої компанії є ефективним інструментом рекламної стратегії вашої компанії та ідентифікації вашої компанії у суспільстві. Статистично не рідко листівки викидають, але той процент потенційних клієнтів, які все-таки взяли листівку, вони реально зацікавлені у вашому товарі чи послузі і обов'язково стане вашим клієнтом. А свідчить про ефективність реклами.

Розробка поліграфії Рівне

ДИЗАЙН КАЛЕНДАРІВ РІВНЕ

Відповідно до словника, календар - періодичне довідкове видання, що містить послідовний перелік днів, тижнів, місяців даного року, а також інші відомості різного характеру. Розробка креативних концепцій Унікальний дизайн, висока якість фотоматеріалу, ілюстрацій, колажів, інфографіки Якісний друк: точне попадання в колір, широкий вибір матеріалів для виготовлення Багаті можливості післядрукарської обробки

Розробка поліграфії Рівне

ДИЗАЙН І ВЕРСТКА КАТАЛОГІВ РІВНЕ

Розробка каталогу - процес творчий і трудомісткий, який вимагає креативності думки дизайнера, грамотного втілення ідеї в життя у вигляді оригінального макета і, нарешті, якісної верстки та друку. Поліграфічне видання, яке містить перелік продукції і послуг з їх описом, характеристиками, графічними зображеннями, цінами і / або іншою довідковою інформацією прийнято називати каталогом.

Розробка поліграфії Рівне

ДИЗАЙН БРОШУРИ РІВНЕ

Брошура - така собі дизайнерська книжечка, що надає інформацію про компанію або виробів для залучення уваги широкому загалу. Вона повинна бути у клієнтоорієнтованих компаній, які бажають розвиватися та масштабуватися. Тому брошура повинна бути у друкованій продукції компаній та брендів.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути