Розробка брендбуку Рівне

Розробка брендбука у місті Рівне – це інструмент ідентифікації бренду та компанії вцілому. Даний документ містить в собі правила користування фірмовими елементами та інше.

Навіщо компанії потрібен брендбук?

Брендбук – це життєво необхідний документ, який повинна мати кожна компанія, яка в майбутньому планує масштабуватися та розвиватися. Саме цей документ, який містить правила користуванням фірмової символіки, елементи та інше, ідентифікує вас, як унікальний бренд зі своєю айдентикою та дає змогу комунікувати із суспільством через маркетологів які керуються даними правилами брендбуку

Розробка брендбуку Рівне

РОЗРОБКА БРЕНДБУКУ Рівне

Перед розробкою брендбуку важливо вияснити цілеву аудиторію, вік та багато інших факторів, які впливають на розробку. Звісно не потрібно забувати про збірку правил, які розробляються, адже вони будуть впливати на на розвиток вашої візуальної комунікації із клієнтами та суспільством.

Розробка брендбуку Рівне

ВАРТІСТЬ БРЕНДБУКУ, ЗАМОВИТИ БРЕНДБУК, ЦІНА

Ціна на брендбук для кожного бренду є різною. Все залежить від його наповнення, топто, що ви хочете прописати в даному документі. ТІльки після ретельного вивчення потреб бізнесу, виставленнями пріоритету та інших нюансів можна буде озвучити ціну. Чим ширше буде описано збірку правил, вимог та інших елементів, які можуть бути внесені в брендбук, тим вища ціна буде. Але враховуючи, що якісний та продуманий брендбук буде краще комунікувати із суспільством та клієнтами тим самим приносити прибуток, то це не буде вже здаватися високою ціною.

Розробка брендбуку Рівне

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ БРЕНДУ У РІВНЕ

Брендинг починається з дослідження та аналізу цільової аудиторії, ринку, категорії, продукту. Використовуючи загальновизнані і авторські методики вивчення, ми збираємо, сегментуємо і аналізуємо дані, встановлюємо споживчі мотивації, визначаємо ключові комунікаційні ідеї. Надалі ця інформація служить базою, на якій будується бренд-стратегія.

Елементи що можуть входтити в розробку брендбуку

Кількість елементів впливає на вартість розробки

Логотип

Логотип

Кольори

Кольори

Слоган

Слоган

Шрифти

Шрифти

Фотографії

Фотографії

Іконки

Іконки

Мова

Мова

Читабельність

Читабельність

Візитки

Візитки

Бланки

Бланки

Прінти

Прінти

Соцмережі

Соцмережі

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути