Розробка інтерфейсу сайту Рівне

Користувача інтерфейс – це функції пристрою або програми, які дозволяють користувачеві взаємодіяти з ним. Припустимо, ви заповнюєте контактну форму компанії на веб-сайті, в цьому випадку ваш призначений для користувача інтерфейс буде складатися з текстового поля, списку, перемикача та будь-якого іншого компонента, який дозволить вам вводити дані в система компанії.

Основні вимоги для проектування інтерфейсу сайту Рівне

Створюємо дизайн сайту. Ми проектуємо  інтерфейси різної складності. При проектуванні дизайн виконується за сучасними трендами та тенденціями. Малюємо ілюстрації і патерни, робимо векторну графіку для кращої подачі компанії.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

СИМЕТРИЧНЕ ВІДОБРАЖЕННЯ ВІЗУАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Одним із фундаментальних понять в хорошому дизайні будь-чого це композиція. Правильно сформована композиція буде візуально довершена та естетично приваблива. Саме це є дуже важлими поняттям при розробці інтерфейсу сайту.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

ВКАЗІВКА ​​ПАРАМЕТРІВ МАКЕТА

Розміри блоків, призначення, формат, відступи - всі ці та інші деталі повинні бути продумані до дрібниць. Значення ширини, висоти робляться в парних значеннях. Перед стартом роботи вкажіть всі потрібні параметри дозволу екрану і правильного відображення сторінок сайту.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

СТВОРЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ В РІЗНИХ ВАРІАНТАХ ВІДОБРАЖЕННЯ

Жоден довершений дизайн інтерфейсу не може існувати без анімацій, варіантивності елементів при певних діях. Це все враховується ще на етапі створення проекту.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

ВИКОРИСТАННЯ СІТКИ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ

Модульна сітка є необхідним інструментом для дизайнера та верстальщика, адже вона дає візуальне відображення правильності побудови композиції та запобігає помилкам верстальника.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

ОКРЕМИЙ ФАЙЛ ДЛЯ ПОВТОРІВ

Все, що буде повторюватися на сторінці, виділяється в окремий файл. Це можуть бути пункти меню, іконки, футер, хедер. У самому макеті всі вони представлені одним шаром.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

ВИКОРИСТАННЯ СТАНДАРТНИХ ШРИФТІВ

Важливим аспектом в дизайні є типографіка, топто робота з текстом, його візуальне відображення, розмір та шрифт. Тому професіонали запевнять вас, що варто відмовитись від нестандартних шрифтів, які не завжди вдалими, та взяти більш лаконічні і сучасні, адже вони читаємі та в загальному мають привабливий вигляд.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

ВИРІВНЮВАННЯ ПО НАПРЯМНИХ

Звісно різноманітні вирівнювання елементів, дає дизайну естетичного вигляду, упорядкованості та запобігає "гулянню" елементів на макеті.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

КОЛІР ФОНУ І ВІДСТУПИ ВІД КРАЇВ ЕКРАНУ

Сторінки сайту повинні бути заточені під розміри стандартних екранів з обов'язковим зазначенням фону підкладки.

Дизайн інтерфейсу сайту Рівне

ВИКОРИСТАННЯ ОКРЕМИХ ШАРІВ ДЛЯ ВСІХ ЕЛЕМЕНТІВ

Їх потрібно підписувати, відокремлювати один від одного. Надалі кожен шар можна змінити або видалити без прямого впливу на інші елементи. Приховані і порожні шари краще видалити.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути