Розробка Логотипу Рівне

Логотип – основа майбутніх візуальних комунікацій бренду. Крім акцентування уваги, він здатний його утримувати і продовжувати, визначати статус організації, залучати нових клієнтів і сприяти збільшенню прибутку.

ВИДИ ДИЗАЙНІВ ЯКІ МИ СТВОРЮЄМО

Наша компанія займається розробкою та розвитком вашого бренду та іншими дизайн послугами. Звісно ми створюємо логотипи на заказ. Логотипи розробляються у чотирьох виглядах та подається клієнту за всіма прийнятими стандартами.

Розробка логотипу Рівне

ПІДГОТОВКА БРИФА

Приступаючи до розробки дизайну товарного знака, ми готуємо бриф, в якому проектуємо результати попередніх етапів на сферу дизайну, визначаємо, які аспекти позиціонування повинні знайти відображення в візуальному образі торгової марки. У процесі підготовки брифу ми проводимо консультації з замовником, щоб максимально точно поставити задачу, уникнути розбіжностей в уявленнях про візуальний образ бренду.

Розробка логотипу Рівне

ТЕХНОЛОГІЯ LOGOSTORM

Основна творча робота проходить у формі мозкових штурмів. Авторська методика LogoStorm активізує командну роботу і дає відмінний результат. З великого числа асоціативних і образних рядів ми відбираємо найкращі варіанти, відповідні позиціонуванню і володіють найвищим творчим потенціалом.

Розробка логотипу Рівне

ПРАВОВІ АСПЕКТИ

Якщо придумане позначення до цього моменту використовує в комерційному обороті інша компанія-власник державного свідоцтва, то патентне відомство відмовить в реєстрації об'єкта. Велика кількість торгових марок, сильних в маркетинговому і рекламному плані, вже охороняються. Значить, для створення товарного знака важливо дивитися на речі ширше і враховувати правову область питання.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути