Оренда сайтів Рівне

Сайти в оренду – це послуга в WEBTOP Рівне, яка дозволить Вам отримувати клієнтів і прибуток, не вкладаючи повноцінний бюджет в його створення.
Оренда сайту дозволяє почати свій бізнес в Інтернеті з малих вкладень. Коли бізнес зміцніє і почне стабільно приносити прибуток, ви зможете викупити ефективний сайт у власність або продовжити оренду на будь-який термін.
Будь-який з сайтів може бути адаптований під Ваші потреби. Ви можете вже приймати замовлення сьогодні, адже створення сайту на основі наших готових варіантів інтернет-магазинів відбувається дуже швидко!

В послугу оренда сайту входить:

Це готовий сайт, який враховує в собі всі потреби користувачів і максимально підходять для реалізації тієї чи іншої продукції, поєднуючи в собі авторський дизайн, зручність навігації і ефективного функціоналу.

Оренда інтернет магазину Рівне

Технічна підтримка

WEBTOP у Рівному гарантує Вам повну технічну підтримку на будь-якому процесі. Ми дбаємо про актуальні оновлення, перевіряємо систему на наявність вірусів, створюємо резервні копії та вирішуємо будь-які проблеми, пов'язані з роботою сайтів.

Оренда інтернет магазину Львів

Оновлення інформації

Ми завжди дбаємо, щоб інформація на Вашому сайті була актуальною. А тому WEBTOP у місті Рівне вносить всі необхідні зміни на сайт, так часто, як виникає потреба. Взятий в оренду сайт - завжди гарне рішення!

Оренда інтернет магазину Рівне

Реєстрація домену та хостингу

WEBTOP у місті Рівне безкоштовно розміщує на платному хостингу до 1 гБ, також додаємо доменне ім'я, яке буде якнайкраще підходити саме для Вас.

Оренда сайтів у Рівному

Готовий дизайн

Наша компанія розробляє унікальні дизайни, пропонує цікаві рішення, піклується про адаптацію Ваших сайтів. Ви надаєте нам всю необхідну інформацію, а ми вміло її використовуємо.

Оренда сайтів у Рівному

Система управління сайтом

Одна з важливих функцій системи управління - допомогти власнику вже готового сайту самостійно підтримувати його життєздатність і нормальну роботу. Тобто без особливих професійних навичок в цій області ви зможете оновлювати розділ новин, створювати нові сторінки і редагувати старі, публікувати статті. Звичайно, якщо трапиться щось надзвичайне, то все одно доведеться звернутися за кваліфікованою допомогою до професіоналів. Але в іншому сайт вашої фірми буде для вас зрозумілим та легким в керуванні.

Оренда сайтів у Рівному

Мобільна адаптація

Мобільна версія сайту - це те, як бачить ваш сайт користувач з мобільного пристрою - телефону або планшету. В світі більше половини користувачів шукають щось в інтернеті саме з смартфонів. Приблизно 40% користувачів підуть на сайт конкурента, якщо у нього є хороша мобільна версія. Не випадково не оптимізована мобільна версія або її відсутність знижує рейтинг інтернет-ресурсу в пошуковій видачі . WEBTOP у місті Рівному розробляє зручну мобільну адаптацію.

Оренда сайту у Рівному

Інформаційні сторінки

Недостатність або перенасиченість інформацією - завжди погана ідея. Інформаційні сторінки на сайті мають чітко розкривати зміст, відповідати на найпоширеніші питання та закривати всі сумніви клієнтів. Якщо інформація подана вдало - кількість Ваших клієнтів зростає, адже стає зрозуміло, що компанія - справжні професіонали в своїй сфері.

Оренда сайту у Рівне

Форма зворотного зв'язку

Форма зворотного зв'язку- чудовий спосіб взаємодії з Вашими користувачами. Якісно розроблена форма - це ще один метод комунікації, якщо навіть робочі години давно закінчились, Ваші користувачі можуть заповнити форму зворотного зв'язку, з якої Ви зрозуміємо все, що цікавить людину, отримаєте контакті дані, а вже зранку Ваші менеджери продовжать спілкування та оформлення замовлень.

Оренда сайту у Рівне

Карта проїзду

Карта проїзду на сайті допомагає коритувачам побачити Вашу локацію одразу на Вашому сайті. Це зручно, так як людина, яка зайшла на Ваш сайт, одразу може зрозуміти, який маршрут їй доведеться прокласти. А головне, не витрачає додатковий час на пошук Вашої адреси в інтернеті. Таким чином, Ви дбаєте про своїх користувачів, а це лише плюс для Вашої компанії.

Оренда інтернет магазину Рівне

Статистика відвідуваності

Статистика відвідуваності - одна з важливих складових успіху сайту. Адже саме вона розкаже нам про кількість переглядів сторінки, надасть цифру унікальних відвідувачів та сесій. Ці результати дають змогу оцінити рентабельність та ефективність роботи сайту.

Оренда інтернет магазину Рівне

Слайдер фото

Слайдери - це кілька фото, або відео, які можна використовувати як у фіксованому розмірі так і адаптивному, зі слайдами і без, з круговою прокруткою чи іншими цікавими функціями. Слайдер на сайті економить простір, не займає багато місця, але завдяки своїй динамічності, якнайкраще демонструє потрібний товар чи інформацію.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Фото Відео галерея

Для демонстрації товарів чи послуг, або для ж кращої візуальної взаємодії з користувачем - використовуються фото- або ж відеогалереї. Зовнішній вигляд товару часто відіграє чи не найголовнішу роль під час прийняття рішення щодо покупки. Тому якісні фото та відео, лише примножують шанси компанії отримати нових клієнтів.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.