Розробка бізнес сайту Рівне

Бізнес сайт – чудове рішення для власників великих підприємств або компаній з великим асортиментом товарів у Рівному.  Це високоякісний ресурс, який виконує комерційні та інформаційні цілям, а саме : демонструє та рекламує товари чи послуги, сприяє залученню великої кількості клієнтів. Є зручним у користування та додає статусу.

Що входить у розробку бізнес сайту у Рівному

Багатосторінковий сайт допомагає вирішувати різного роду бізнес- завдання в інтернеті та є незамінним  рішенням для компаній, які швидко розвиваються.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Унікальний дизайн

Дизайн будь-якого сайту повинен бути привабливим і цікавим для цільової аудиторії, а головне унікальним. Необхідно забезпечити єдність оформлення і змісту, щоб зовнішній вигляд відповідав тематиці, а текстове наповнення зацікавило потенційного клієнта. Ви можете замовити у нас унікальний дизайн, створений на основі ваших особистих побажань.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Система управління сайтом

Система управління сайтом, але іноді можна сказати і просто - движок сайту. Вже з назви стає зрозуміло, що без системи управління жоден сайт не запрацює, так само як машина не поїде без мотора. Система управління сайтом - це програма, яка будучи встановленої на хостинг-майданчику служить для виконання декількох спеціалізованих функцій. Найголовніша з цих функцій - формувати вміст сторінки сайту з контенту і певних заздалегідь дизайнерських шаблонів. Це можуть бути картинки, таблиці, звичайний текст і взагалі всі ті матеріали, які ви бачите, переглядаючи будь-яку сторінку Інтернету.

Розробка міні сайту у Рівному

Мобільна адаптація

Адаптивні сайти нині в моді! Все більше людей щодня стає активними користувачами мобільного інтернету, тому рекомендуємо і вам задуматися про адаптивність свого ресурсу. Так, як дуже важливо, щоб сайт виглядав чудово на різного роду пристроях. Ми допоможемо вашому бізнесу не відставати від конкурентів з технічної точки зору і зробимо адаптацію на Ваш сайт.

Розробка міні-сайту у Рівному

Інформаційні сторінки

Ми впевнені, що кожна сторінка вашого сайту повинна викликати довіру і активно працювати на збільшення кількості замовлень. Дизайн інформаційних сторінок - це ефективна послуга, яка дозволить вам просто і швидко зробити ще один крок в бік розвитку бізнесу.

Розробка простого сайту у Рівному

Форма зворотного зв'язку

Форма зворотного зв'язку - швидкий спосіб залучення нових клієнтів. У сучасному світі, люди рідко згадують, кому саме мали написати, або ж швидко втрачають інтерес до товару. Щоб цього не трапилось, на допомогою приходить форма зворотного зв'язку. Кілька кліків, і людина надає Вам всю необхідну інформацію про себе, робить перший крок. А далі справа за Вами.Як відомо, найкращі бізнес відносити будуються в перші кілька хвилин знайомства. Форма зворотного зв'язку надійний спосіб розширення бази клієнтів та Вашого розвитку! Не зволікайте, давайте створимо і Вам на сайт таку зручну річ!

Створення бюджетного сайту у Рівному

Карта проїзду

Карта проїзду на сайті допоможе відвідувачам знайти ваш офіс. І для цього користувачу НЕ знадобиться довго шукати вашу організацію , шукати розташування офісу і т.д. Користувач без зайвих дій отримає адресу вашої компанії і схему проїзду безпосередньо з віджета карт на вашому сайті.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Статистика відвідуваності

Відвідуваність сайту - величина, яка показує, скільки користувачів заходили на сайт в певний період часу: день, місяць, рік. Ці дані корисні для аналізу ефективності маркетингу в цілому або окремих сторінок сайту. Оптимально порівнювати трафік в динаміці (за тижні, місяці) і вже далі аналізувати ці показники.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Слайдер фото

Час не стоїть на місці, а з ним і прогрес. Це стосується і просторів інтернету. Уже можна помітити як змінюється зовнішній вигляд сайтів і особливо великою популярністю користується адаптивний дизайн. У зв'язку з цим адаптивні слайдери для сайту стали дуже популярні і актуальні. За допомогою слайдерів фото стає ще легше привернути увагу потенційних клієнтів. Слайдери і каруселі тепер можна зустріти майже на будь-якому сайті і вони можуть надати легкість і родзинку сайту.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Фото Відео галерея

Дуже часто фотогалерея або ж відеогалерея використовується як портфоліо, для показу вже зроблених робіт. Використовується там, де в першу чергу пропоновані товари або послуги мають не технічні характеристики, а візуальні. Це особливо актуально для дизайн-і веб-студій, магазинів одягу, меблевих підприємств і т.д. Оскільки, всі ми в першу чергу купуємо товар 'очима'!

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.