Розробка інтернет магазину та каталогу

Виготовлення сайтів каталогів та магазинів для малого бізнесу – недорого і ідеально підходить для компаній, що розвиваються в місті Рівне. Адже такі сайти мають високий рівень технічної оснащеності і індивідуальний дизайн.
Переваги сайту каталогу – створення необмеженої кількості товарів, управління залишками і швидка зміна цін при необхідності.

Що входить у розробку інтернет магазину

Створення інтернет-магазину – розробка надійного сайту, який надає користувачам можливість знайти і обрати в каталозі необхідний товар та оформити замовлення в будь-який зручний час.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Унікальний дизайн

Дизайн сайту - одна з найважливіших складових. Адже якщо дизайн красивий, індивідуальний та цілісний - люди довше знаходяться на Вашому сайті, а в результаті більша їх частина стає Вашими клієнтами. При розробці дизайну, важливо створити цілісну картину, обдумати кожну деталь! WEBTOP у Рівному розробляє дизайн, на основі Ваших побажань та нашого досвіду!

Розробка дешевого сайту у Рівному

Система управління сайтом

Без системи управління сайтом не працюватиме жоден сайт! Це необхідна кожному програма, яка виконує наступні функції: формує вміст сторінки сайту, що складається з контенту, дизайну та інших шаблонів, дозволяє швидко та вчасно вносити необіхідні зміни та організовувати роботу продуктивно! Це вдале рішення щодо налагодження не тільки одного з компонентів, але й цілого сайту.

Розробка міні сайту у Рівному

Мобільна адаптація

Кожен з нас проводить значну частину свого дня "в тедефоні". Ми переглядаємо різноманітні сайти, читаємо потрібну інформацію та замовляємо товари. Тому дуже важливо, щоб вся необіхідна інформація, відображалась добре не лише на комп'ютері, але й на смартфонах. Саме для цього WEBTOP у Рівному використовує адаптацію сайтів. Ми дбаємо про те, щоб сайт відображався чудово, незалежно від гаджету.

Розробка міні-сайту у Рівному

Інформаційні сторінки

Різновидів сторінок на сайті - безліч. Всі вони несуть певний зміст та виконують своє призначення. Незамінними на сайті є інформаційні сторінки. Адже якщо інформації на сторінці достатньо, вона зрозуміла та корисна, відповідає запиту користувача, такий сайт неодмінно виділятиметься серед конкурентів.

Розробка простого сайту у Рівному

Форма зворотного зв'язку

Форма зворотного зв'язку - швидкий спосіб комунікації та залучення потенційнич клієнтів. Усі найважливіші деталі, інформація щодо замовлення, контакти людини - можна дізнатись, використавши форму зворотного зв'язку. Це чудове рішенння, адже вся інформація з форми зв'язку приходить Вам на пошту. А отже, Ви можете, отримувати всі необхідні дані, навіть, коли Ваші менеджери не на зв'язку.

Створення бюджетного сайту у Рівному

Карта проїзду

Карта проїзду - на сайті допоможе знайти Ваш офіс швидко та легко. Користувач, не витрачатиме час на пошук Вашої фірми в інтернеті, переглядати розташування. Людина без зайвих дій зможе отримати Вашу адресу та побачити схему проїзду безпосередньо на вашому сайті в розділі карти. Розміщення на сайті карти проїзду - рішення, яке дає можливість користувачеві без додаткових зусиль, зрозуміти Ваше місце знаходження, прокласти маршрут. Людина збереже свій час та витратить його на зустріч з Вами, а не на прокладання маршрутів.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Статистика відвідуваності

Відвідуваність сайту - складова, яка не те, що необхідна, вона незамінна, так як, допомагає нам зрозуміти, скільки користувачів заходило на наш сайт. Ми можемо побачити дані за певний період часу день, місяць, рік. Проанізувавши ці показники, буде легше аналізувати ефективність маркетингу та подумати над додатковими способами просування, або ж переконатись в дії наявних.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Слайдер фото

Для демострації фото, відео все частіше на сайті використовуються слайдери. Це ціла галерея фото, які найкраще показують необхідний продукт та зацікавлюють людину. Причина популярності слайдерів полягає в тому, що вони створюють динаміку і викликають відчуття, що на сайті щось відбувається. Це привертає увагу користувачів і підштовхує їх до подальшого вивчення сайту.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Фото Відео галерея

Використання фотогалереї займає все важливіше місце при розробці інтернет магазинів/каталогів. Галерея допомагає людині більш чітко уявити продукт, підібрати потрібні кольори та форми, а отже обрати справді якісний продукт!

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Фільтри товарів

Фільтри - елементи управління інтерфейсом сайту інтернет-магазину, що дозволяють відвідувачам вибирати товари, які відповідають заданим умовам. Фільтри підвищують зручність роботи з сайтом, а отже користувачеві легше знайти потрібний саме йому товар та швидше оформити замовлення.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Картка товару

Картка товару - це «продавець-консультант» вашого інтернет-магазину. Вона повинна містити відповіді на всі ключові питання клієнта по товару і допомогти йому зробити покупку. Являє собою детальний опис продукту, а також ряд функціональних елементів.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Сортування товарів

Сортування дозволяє впорядкувати товари в вашому каталозі і вашим користувачам легше буде знайти відповідний для них товар чи послугу. На сайті сортування відображається в вашому каталозі над товарами у вигляді списку.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Додавання відгуків

Відгуки реальних клієнтів і їх позитивний досвід користувачів надихають людей на покупку і доводять популярність вашого бізнесу. Відгуки клієнтів можуть стати вирішальним фактором при покупці і допоможуть збільшити продажі, якщо ви розмістите їх там, де клієнти приймають рішення.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Функція "корзина"

Корзина онлайн-магазину - це сторінка, на яку клієнт відправляє товари, щоб потім придбати їх. Це можна порівняти з покупками в звичайному супермаркеті. Ви ходите з корзиною, яку заповнюєте продуктами, а на касі розплачуєтеся за її вміст. В інтернет-магазинах існують аналогічні корзини, це зручно як для клієнтів, так і для власників інтернет-магазинів.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Онлайн оплати liqpay

LiqPay - це web-інтерфейс банку, з його допомогою власники карт Mastercard або ж VISA мають можливість оплатити певні товари чи послуги лише в кілька кліків.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути