Розробка корпоративного сайту Рівне

Створення корпоративного сайту під ключ – це розробка повноцінного представництва компанії в інтернеті, яке працює для залучення і утримання клієнтів. Сайт містить детальну інформацію про компанію, послуги, що надаються, каталог продукції і корисні сервіси для інтерактивного спілкування і підтримки користувачів сайту.

Що входить у розробку корпоративного сайту у Рівному

Замовити хороший сайт в місті Рівне, який класно представить вашу компанію, її послуги або товари, ви можете у команди професіоналів WEBTOP у Рівному. Створення сайтів для підприємств різних сфер бізнесу має свою специфіку. Ми знаємо всі ці тонкощі і не боїмося складних проектів.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Унікальний дизайн

WEBTOP у Рівному розробляє найкращі дизайни для Ваших сайтів. Адже ми розуміємо наскільки важливою є ця складова. Правильне поєднання кольорів, розробка фірмового стилю, красиві фото - усе це має значення. WEBTOP у Рівному подбає про гармонійне поєднання усіх складових на Вашому сайті.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Система управління сайтом

Проста система управління сайтом - дозволяє в кілька кліків змінювати інформацію на сайті навіть не досвідченим користувачам. В сучасному ритмі життя, коли інформація часто змінюється, це дуже зручно та необхідно.

Розробка міні сайту у Рівному

Мобільна адаптація

Сайти, які ми розробляємо мають адаптивну верстку, тому сайт буде добре відображатися на мобільних і планшетах. WEBTOP у Рівному забезпечить якісний функціонал на різного роду пристроях, а отже Ви отримаєте справді хороший та зручний сайт, який точно оцінять Ваші користувачі.

Розробка міні-сайту у Рівному

Інформаційні сторінки

Інформаційні сайти дозволяють користувачеві дізнатися практично все, що його цікавить щодо певної теми. Більше того, подібні статті допомагають розвитку компанії, так як їх грамотне створення дозволяє підвищити інтерес до товарів або послуг, залучити активну аудиторію, і в результаті, збільшити доходи.

Розробка простого сайту у Рівному

Форма зворотного зв'язку

Форма зворотного зв'язку - чудове рішення для комунікації з користувачами, які згодом можуть стати Вашими клієнтами. Форма зворотного зв'язку є хорошим рішенням, так як користувач може написати вам у неробочі години, а пізніше Ваші менеджери зможуть продовжити розмову. Таким чином, ви не втрачаєте потенційних клієнтів, а навпаки маєте змогу бути на зв'язку та не дозволити користувачу втратити інтерес до товару.

Створення бюджетного сайту у Рівному

Карта проїзду

Карта проїзду - на сайті допоможе знайти Ваш офіс швидко та легко. Користувач, не витрачатиме час на пошук Вашої фірми в інтернеті, переглядати розташування. Людина без зайвих дій зможе отримати Вашу адресу та побачити схему проїзду безпосередньо на вашому сайті в розділі карти. Розміщення на сайті карти проїзду - рішення, яке дає можливість користувачеві без додаткових зусиль, зрозуміти Ваше місце знаходження, прокласти маршрут. Людина збереже свій час та витратить його на зустріч з Вами, а не на прокладання маршрутів.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Статистика відвідуваності

Будь-яка компанія хоче розуміти, наскільки ефективним та вдало розробленим є її сайт. Для цього, WEBTOP у Рівному пропонує скористатись статистикою відвідуваності. Це допоможе Вам чітко розуміти, скільки людей заходило на сайт впродовж місяця, тижня чи року. Якщо на сайт налаштована реклама, то статистика відвідуваності стає ще більш важливим показником.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Слайдер фото

У сучасному веб-дизайні слайдери вважаються одним з найпопулярніших способів демонстрації зображень. Ви, може, про це не знаєте, але бачите їх практично кожен раз, коли заходите в інтернет, на різні сайти. Така популярність слайдерів зумовлена тим, що це справді чудовий метод ілюстрації товарів.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Фото Відео галерея

Фотогалерея дає змогу продемонструвати Ваші товари чи послуги якнайкраще, дозволяє познайомити Ваших користувачі з командою, розмістивши фото співробітників. Загалом, створює 'живу' атмосферу. Люди більше довіряють тоді, коли розуміють, з ким саме мають справу.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.