РОЗРОБКА ПРОСТОГО МІНІ САЙТУ РІВНЕ

Студія WEBTOP спеціалізується на створенні міні – сайтів, які сприяють зростанню рентабельності і конкурентоспроможності. Ми вже багато років працюємо в даній сфері, тому у нас можна замовити невеликий сайт практично будь-якого рівня складності з обмеженим бюджетом. 

Що входить у розробку міні сайту у Рівному

У процесі створення сайтів наші фахівці виконують ретельний аналіз і дослідження специфіки бізнесу замовника, проводять моніторинг найближчих конкурентів і розробляють унікальну структуру, яка повністю відповідає вимогам і очікуванням клієнта, а також сприяє активному просуванню його товарів і послуг. Комплексний підхід до виготовлення сайтів дає нам можливість робити свою роботу на високому професійному рівні.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Унікальний дизайн

Обговорюємо бажаний стиль дизайну за прикладами сайтів, які вам подобаються. WEBTOP у Рівному створює унікальний дизайн сайту з нуля або дизайн в рамках шаблону (типовий дизайн, який коригуємо у відповідності з прототипом і фірмовим стилем).

Розробка дешевого сайту у Рівному

Система управління сайтом

Найголовніша з функцій системи управління сайту - формувати вміст сторінки сайту з контенту і певних заздалегідь продуманих дизайнерських шаблонів. Це можуть бути картинки, таблиці, звичайний текст і взагалі всі ті матеріали, які ви бачите, переглядаючи будь-яку сторінку Інтернету.

Розробка міні сайту у Рівному

Мобільна адаптація

Для того щоб сайт займав топові позиції в пошуковій системі, потенційна аудиторія не покидала його, так і не зробивши ніяких дій, а перетворювалася в лояльних клієнтів, потрібна оптимізація сайту під мобільні пристрої. Існує два основних способи, як зробити адаптацію веб-сайту під мобільні пристрої. Для цієї місії підійде або застосування адаптивного дизайну, або створення окремої мобільної версії сайту на піддомені.

Розробка міні-сайту у Рівному

Інформаційні сторінки

Існує думка, що інформаційні сторінки не несуть великого сенсу для покупця. Але це помилка. Як мінімум, вашим клієнтам захочеться дізнатися, які варіанти доставки та оплати є. А якщо у вас є безкоштовна доставка, довічна гарантія або розтермінування на товар, згадати про це дуже навіть потрібно. Хороший рівень обслуговування або бонуси до замовлення часто стають завершальним штрихом в ухваленні рішення про покупку.

Розробка простого сайту у Рівному

Форма зворотного зв'язку

Зв'язок через форми - найшвидший метод комунікації з клієнтами, що дає можливість підготувати детальні відповіді і зібрати унікальну базу e-mail адрес і телефонних номерів. За статистикою ваша пропозиція буде працювати, якщо людина в даний момент шукає саме вашу послугу або товар. Якщо потенційний клієнт до вас вже звернувся, в ваших силах запропонувати йому зараз саме те, в чому він зацікавлений.

Створення бюджетного сайту у Рівному

Карта проїзду

Для того, щоб користувач не витрачав час на пошук Вашої адреси в інтернеті, рекомендуємо розмістити карту проїзду безпосередньо на Вашому сайті. Таким чином, користувач одразу зможе бачити Вашу локацію та прокласти необхідний маршрут.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Статистика відвідуваності

Переглянути кількість користувачів на сайті, зрозуміти, що найбільше цікавить користувачі, отримати дані за місяць, рік чи тиждень, можна за допомогою статистики відвідуваності. Це допоможе Вам оцінити роботу Вашого сайту в цілому та зрозуміти основні аспекти роботи.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Слайдер фото

Слайдери - інший спосіб розповісти про рекламні пропозиції. Головний екран - перше, що бачить клієнт, зайшовши на сайт. Тому на першому екрані розміщують найгарячіші акції за допомогою великих зображень. Зазвичай це 3-5 картинок з перемикачами.

Розробка шаблонного сайту Рівне

Фото Відео галерея

Дуже часто фотогалерея або ж відеогалерея використовується для демонстрації вже зроблених робіт. Використовується там, де в першу чергу важлива візуальна складова частина товару. Це особливо актуально для магазинів одягу, салонів краси, дизайн студій та іншого.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.