Розробка сайту візитки Рівне

Візитка – це недорогий варіант сайту: нічого зайвого, всього одна сторінка з основною інформацією про компанію. Такі сайти замовляють, коли потрібно тільки «почати свій шлях» в мережі: описати конкретну послугу або товар, розмістити контекстну рекламу. Візитку можна створити дуже швидко, а потім, якщо знадобиться, «виростити» з неї повноцінний ресурс з нашою допомогою.

Що входить у розробку сайту візитки у Рівному

Сайт потрібний тим компаній, які планують запуск реклами і хочуть це зробити якомога швидше та для тих, хто ще не впевнений чи хоче він займатися обраним напрямком і необхідно перевірити чи затребувана його послуга на ринку.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Унікальний дизайн

Дизайн Вашого сайту повинен не лише подобатись Вашій аудиторії. В першу чергу тут важлива унікальність дизайну! Першочерговим завданням є поєднання оформлення і змісту так, щоб зовнішній вигляд відповідав заданій тематиці, а текстова частина зацікавлювала потенційного клієнта. WEBTOP Рівне розробляє унікальні дизайни, створені на основі Ваших особистих побажань.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Система управління сайтом

Система управління сайтом, або ж інша назва - движок сайту. Саме з назви можна зрозуміти, що без системи управління сайт не працюватиме. Система управління сайтом - це хороша програма, яка потрібна для виконання декількох спеціалізованих функцій. Найголовніша з яких - сформувати вміст сторінок сайту з контенту та деяких дизайнерських шаблонів. Це можуть бути картинки, звичайні таблиці, текст і взагалі будь-які матеріали, які Ви бачите, переглядаючи будь-яку сторінку в Інтернеті.

Розробка міні сайту у Рівному

Мобільна адаптація

На сьогоднішній день адаптивні сайти в тренді ! Щодня значна частина людей стає активними користувачами мобільного інтернету, тому в сучасному ритмі кожній компанії варто задуматися про адаптивність свого ресурсу. Так, як дуже важливо, щоб сайт виглядав гарно на пристроях різних розширень. WEBTOP допоможе Вашому бізнесу йти в ногу з часом та розробить зручну адаптацію на Ваш сайт.

Розробка міні-сайту у Рівному

Інформаційні сторінки

Ми переконані - кожна сторінка Вашого сайту повинна продуктивно працювати на збільшення кількості клієнтів, замовлень та сприяти розвитку. Дизайн інформаційних сторінок - це послуга, яка дозволяє ефективно, просто та в незначні терміни ще один крок в бік розвитку бізнесу.

Розробка простого сайту у Рівному

Форма зворотного зв'язку

Форма зворотного зв'язку - вдалий спосіб отримання нових клієнтів. Сьогодні, клієнти швидко втрачають інтерес до компанії чи товару. Щоб уникнути цього, рекомендуємо скористатись формою зворотного зв'язку. Кілька кліків, і клієнт надає Вам всю потрібну інформацію щодо власних потреб, робить перший крок. Найвдаліші бізнес стосунки будуються в перші хвилини знайомства. Форма зворотного зв'язку чудове рішення для розширення бази клієнтів та Вашого розвитку!

Створення бюджетного сайту у Рівному

Карта проїзду

Карта проїзду на сайті допоможе знайти Ваш офіс швидко та легко. Користувач, невитрачатиме час на пошук Вашої фірми в інтернеті, переглядати розташування. Людина без зайвих дій зможе отримати Вашу адресу та побачити схему проїзду безпосередньо на вашому сайті в розділі карти.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Статистика відвідуваності

Відвідуваність сайту - метрика, яка демонструє, яка кількість користувачів заходила на сайт в певний період часу: день, місяць, рік. Отримані дані корисні для аналізу ефективності маркетингу в цілому або певних сторінок сайту. Найкраще порівнювати трафік в динаміці (за тижні, місяці) і вже тоді аналізувати отримані показники.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Слайдер фото

Зовнішній вигляд сайтів змінюється з шаленою швидкістю, особливо великою популярністю на сьогодні користується адаптивний дизайн сайтів. Адаптивні слайдери для сайту стали мегаактуальними. За допомогою слайдерів та фото можна легко привернути увагу потенційних клієнтів. Слайдери і каруселі тепер можна зустріти майже на всіх сайтах і вони можуть надати легкість і вишуканість сайту.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Фото Відео галерея

Все частіше фотогалерея та відеогалерея використовується в якості портфоліо, для показу виконаних робіт. Використовуються там, де важлива саме візуальна складова. Це особливо актуально для дизайн-студій, фотостудій, салонів краси, магазинів одягу, меблевих компаній і т.д. Оскільки, всі ми в першу чергу візуали!

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.