Розробка унікального сайту Рівне

Якщо стандартні рішення вам не підходять, ми можемо запропонувати принципово інший підхід. WEBTOP у Рівному розробить унікальний сайт для Вашої компанії. Ми визначаємо  технічні вимоги, проектуємо сайт під Ваші індивідуальні завдання , детально опрацьовуємо дизайн і функціонал сайту. Сайт адаптується під високі навантаження, може бути інтегрований зі сторонніми системами і повністю оптимізований для пошукового просування.

Що входить у розробку унікального сайту у Рівному

В результаті ви отримуєте ресурс з потужним функціоналом, красивим дизайном, зручним та надійним інтерфейсом, адаптованим під мобільні пристрої.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Унікальний дизайн

Дизайн Вашого сайту - складова, якою не варто нехтувати, а яка навпаки потребує значної уваги та професійної думки. Підбір кольорів, сучасні рішення та зручний функціонал. Стильний дизайн сайту змушує користувача зацікавитись Вами, а тоді починається знайомство з товарами та послугами, які пропонуються на сайті.

Розробка дешевого сайту у Рівному

Система управління сайтом

Система управління сайтом - це надійна програма. Однією з найважливіших функцій системи управління є формування вмісту сторінки з різного роду матеріалів, контенту та дизайнерський шаблонів. Тобто формування з усіх елементів, які Ви бачите на сайті - зображень, таблиць, тексту та інших матеріалів.

Розробка міні сайту у Рівному

Мобільна адаптація

Оптимізація сайту під мобільні пристрої потрібна для користувачів, які переглядають Ваш сайт на смартфонах або ж планшетах. Дуже важливо забезпечити якісне відтворення усіх матеріалів, запобігти втраті контенту, або ж некоректному відображенню. Мобільна адаптація - робить Ваш сайт зручним, незалежно від пристрою, а отже користувачі точно отримають всю необхідну інформацію. WEBTOP у Рівному подбає про мобільну адаптацію Вашого сайту.

Розробка міні-сайту у Рівному

Інформаційні сторінки

Роль інформаційних сторінок часто недооцінена. Але це є досить помилково. Якщо на сайті достатньо інформації про товари, компанію, є відповіді на найпоширеніші запитання - це дає змогу зрозуміти, що ви професіонали. Так як дбаєте, щоб Ваші майбутні клієнти отримали всю необхідну інформацію безпосередньо на Вашому сайті.

Розробка простого сайту у Рівному

Форма зворотного зв'язку

Форма зворотного зв'язку - чудове рішення для комунікації з користувачами, які згодом можуть стати Вашими клієнтами. Форма зворотного зв'язку є хорошим рішенням, так як користувач може написати вам у неробочі години, а пізніше Ваші менеджери зможуть продовжити розмову. Таким чином, ви не втрачаєте потенційних клієнтів, а навпаки маєте змогу бути на зв'язку та не дозволити користувачу втратити інтерес до товару.

Створення бюджетного сайту у Рівному

Карта проїзду

Карта проїзду на сайті призначена для того, щоб клієнт міг легко та швидко переглянути Вашу локацію, продумати маршрут, а отже спланувати поїздку до Вас. Ще однією перевагою є те, що Ви можете розмітити одразу кілька адрес Ваших офісів на одній карті.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Статистика відвідуваності

Будь-яка компанія хоче розуміти, наскільки ефективним та вдало розробленим є її сайт. Для цього, WEBTOP у Рівному пропонує скористатись статистикою відвідуваності. Це допоможе Вам чітко розуміти, скільки людей заходило на сайт впродовж місяця, тижня чи року. Якщо на сайт налаштована реклама, то статистика відвідуваності стає ще більш важливим показником.

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Слайдер фото

Слайдери фото - все більше компаній надають перевагу цьому виду контенту. І не дарма, адже переваг безліч: можливість розмістити одразу кілька фото при цьому, не використовуючи багато місця, привернення особливої уваги користувачі за рахунок динамічної зміни слайдерів та звісно ж візуальна складова. Слайдери зроблять сайт більш цікавим та "живим".

Розробка шаблонного сайту у Рівному

Фото Відео галерея

Якісні, професійні фото надають компанії перевагу порівно з конкурентами. Візуальна частина - наскільки важлива, що про це можна говорити вічно. Красива фото чи відеогалерея приваблює увагу користувачів, та допомагає їм краще роздивитись усі товари та послуги, які Ви пропонуєте.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Адекватні ціни

Адекватні ціни

Сайти від 2000 грн. – ми оптимізували всі процеси завдяки багаторічному досвіду і технологій.

Гарантія якості

Гарантія якості

Працюємо за договором з відповідальністю виконавця, ведемо клієнта 30 днів після здачі проекту.

Інтеграція з сервісами

Інтеграція з сервісами

Розширюємо функціональність ваших сайтів за допомогою зовнішніх сервісів.

Економія часу

Економія часу

Швидко формуємо таймінг створення сайту і стартуємо, контролюємо терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

проект-менеджер супроводжує вас з моменту замовлення сайту до його запуску.

Власні розробки

Власні розробки

Надаємо нашим клієнтам власні сервіси: теми, плагіни та CRM

Репутація на ринку

Репутація на ринку

WEBTOP займається розробкою сайтів для українського і зарубіжного ринків з 2013 року. У нас працює більше 10 кваліфікованих фахівців.

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Консультуємо клієнтів по телефону і e-mail щодня 7 днів на тиждень.